تماس با ما

فید خبر خوان

نقشه سایت

بزرگترین سایت مقالات الکترونیک و مطالب مرتبط با الکترونیک


دسته بندی سایت

پیوند ها

آمار بازدید سایت

آمار بازدید

 • بازدید امروز : 372
 • بازدید دیروز : 193
 • بازدید کل : 1169444

نيروگاه حرارتي


نيروگاه حرارتي

نيروگاه حرارتي

نيروگاه حرارتي جهت توليد انرژي الکتريکي بکار مي‌رود که در عمل پره‌هاي توربين بخار توسط فشار زياد بخار آب ، به حرکت در آمده و ژنراتور را که با توربين کوپل شده است، به چرخش در مي‌آورد. در نتيجه ژنراتور انرژي الکتريکي توليد مي‌کند. نيروگاه حرارتي به مقدار زيادي آب نياز دارد. در نتيجه در محلهايي که آب به فراواني يافت مي‌شود، ترجيحا از اين نوع نيروگاه استفاده مي‌شود. چون انرژي الکتريکي را به روشهاي ديگري ، مثل انرژي آب در پشت سدها (توربين آبي) ، انرژي باد (توربين بادي) ، انرژي سوخت (توربين گازي) و انرژي اتمي هم مي‌توان تهيه کرد. سوخت نيروگاه حرارتي شامل ، فروت و يا گازوئيل طبيعي است.

مشخصات فني نيروگاه
سوخت
سوخت اصلي نيروگاه ، سوخت سنگين (مازوت) مي‌باشد که توسط تانکرها حمل و از طريق ايستگاه تخليه سوخت در سه مخزن 33000 متر مکعبي ذخيره مي‌گردد. سوخت راه اندازي ، سوخت سبک (گازوئيل) است که در يک مخزن 430 متر مکعبي نگهداري مي‌شود.

آب
آب مصرفي نيروگاه ، جهت توليد بخار و مصرف برج خنک کن و سيستم آتش نشاني ، از طريق چاه عميق تامين مي‌گردد.

سيستم خنک کن
برج خنک کن نيروگاه از نوع تر مي‌باشد و 18 عدد فن (خنک کن) دارد که هر يک داراي الکتروموتوري به قدرت 132kw و سرعت سرعت 141RPM مي‌باشد و بوسيله دو عدد پمپ توسط لوله‌اي به قطر 5.2 متر آب مورد نياز خنک کن تامين مي‌گردد. دماي آب برگشتي در برج خنک کن 29.6 درجه سانتيگراد و دماي آب خروجي از برج 21.6 درجه سانتيگراد مي‌باشد.

سيستم تصفيه آب
سيستم تصفيه آب جهت برج خنک کن
آب لازم جهت برج خنک کن بايستي فاقد املاحي باشد که سريعا در لوله‌هاي کندانسور رسوب مي‌کنند (از قبيل بي‌کربناتها). اين املاح با افزودن کلرورفريک ، آب آهک و آلومينات سديم گرفته مي‌شود و سپس رسوبات جمع شده توسط يک جاروب جمع کننده به بيرون منتقل مي‌شوند. به اين آب که بدون سختي بي کربنات باشد، آب نرم مي‌گويند. آب نرم وارد دو استخر ذخيره شده و از آنجا توسط پمپهايي جهت تامين کمبود آب به برج خنک کن فرستاده مي‌شود. براي از بين بردن خزه و جلبک در اين استخر ، سيستم تزريق کلر طراحي شده است.

سيستم تصفيه آب جهت توليد بخار
چون آب مورد نياز براي توليد بخار و جبران کمبود سيکل آب و بخار بايستي کيفيت بسيار بالايي داشته باشد، لذا براي اين منظور از يک سيستم مشترک براي هر دو واحد استفاده مي‌شود. بعد از اينکه مقداري از سختي آب گرفته شد، وارد سه دستگاه فيلتر شني مي‌شود، سپس به مخزن ذخيره وارد و از آنجا توسط سه عدد پمپ به طرف فيلتر کربني فعال فرستاده مي‌شود، تا کلر موجود در آب بوسيله زغال فعال جذب شود. بعد از اين فيلتر يک مبدل حرارتي در نظر گرفته شده که دماي آب را در 25 درجه سانتيگراد ثابت نگه مي‌دارد.

سپس اين آب وارد دو دستگاه فيلتر 5 ميکروني شده و ذراتي که قطر آنها بيشتر از 5 ميکرون مي‌باشند، توسط اين فيلترها جذب و وارد دو دستگاه ريورس اسمز مي‌گردد. در اين دستگاه 90% املاح محلول در آب گرفته مي‌شود. آب پس از اين مرحله وارد مخزن زيرزميني مي‌گردد. سپس توسط سه پمپ به فيلترهاي کاتيوني و آنيوني وارد شده و پس از تنظيم PH و کنترل از نظر شيميايي به مخازن ذخيره آب وارد و مورد استفاده قرار مي‌گيرد.

بويلر
بويلر نيروگاه داراي درام بالائي و پائيني بوده و به صورت گردش اجباري توسط سه عدد پمپ سيرکوله (Boiler Circulation Watepump) و کوره ، تحت فشار مي‌باشد. درام بالايي معمولا به وزن 110 تن در ارتفاع 50.6 متري و ضخامت جداره 11 سانتيمتر مي‌باشد. بويلر داراي 16 مشعل هست که در چهار طبقه و در چهار گوشه با زاويه ثابت قرار گرفته‌اند. مشعلهاي رديف پائين براي هر دو سوخت مازوت و گازوئيل بکار مي‌رود.

توربين
نيروگاه از نوع ترکيب متوالي در يک امتداد (Tadem Compound) و داراي سه سيلندر فشار قوي ، فشار متوسط و فشار ضعيف مي‌باشد که توربين فشار قوي و فشار متوسط در يک پوسته قرار گرفته و در پوسته ديگر توربينهاي فشار ضعيف قرار دارند. توربين فشار قوي 8 طبقه و توربين فشار متوسط 5 طبقه و توربين فشار ضعيف با دو جريان متقارن و هر يک داراي 5 طبقه است. بخار از طريق دو عدد شير اصلي در دو طرف توربين و شش عدد شير کنترل وارد توربين فشار قوي شده و بعد از انبساط در چندين طبقه از توربين به بويلر بر مي‌گردد. سپس وارد توربين فشار متوسط شده و بعد از انبساط توسط يک لوله مشترک وارد توريبن فشار ضعيف گرديده و به طرف کندانسور مي‌رود.

کندانسور
کندانسور نيروگاه از نوع سطحي يک عبوري با جعبه آب مجزا مي‌باشد که در زير توريبن فشار ضعيف قرار گرفته است. براي ايجاد خلا کندانسور از دو نوع سيستم استفاده مي‌شود که سيستم اول در موقع راه اندازي و توسط يک مکنده هوا انجام مي‌يابد. در طول بهره برداري خلا لازم توسط دو دستگاه پمپ تامين مي‌گردد که اين پمپها فشار داخل کندانسور را کاهش مي‌دهند.

ژنراتور
ژنراتور طوري طراحي شده است که در مقابل اتصال کوتاه و نوسانات ناگهاني بار و احيانا انفجار هيدروژن در داخل ماشين مقاومت کافي داشته باشد. سيستم تحريک آن شامل يک اکساتير پيلوت (Pilot exiter) با ظرفيت 45 کيلوولت آمپر مي‌باشد و جريان تحريک اکسايتر پيلوت در لحظه Flashing از طريق باطري خانه تامين مي‌شود. ضمنا سيم پيچهاي دستگاه توسط هوا خنک کاري مي‌شوند.

ترانسفورمرها و تغذيه داخلي نيروگاه
ترانس اصلي (Main Ttansformer):اين ترانس به صورت سه تک فاز با ظرفيت هر کدام 150 مگا ولت آمپر و فرکانس 50 هرتز و امپرانس ولتاژ 14.2 درصد به عنوان Step Up Tranformer ، جهت بالا بردن ولتاژ خروجي ژنراتور از 20 کيلو ولت تا 230 کيلو ولت بکار رفته است. در ضمن نسبت تبديل ، 10.20%±247 کيلو ولت مي‌باشد.


ترانس واحد (Unit Transformer):اين ترانس با ظرفيت 35/22/22 مگا ولت آمپر و نسبت تبديل 3/316/516%±20 و فرکانس 50 هرتز و امپدانس ولتاژ 8.5% و تپ چنجر Off- Loud ، ولتاژ 20 کيلو ولت خروجي ژنراتور را تبديل به 6 کيلو ولت نموده و به منظور تامين مصارف داخلي نيروگاه در حين بهره برداري بکار مي‌رود.


ترانس استارتينگ (Start up Trans): اين ترانس به تعداد دو عدد ، به نامهاي LTB و LTA و با ظرفيت 25/25/25 مگا ولت آمپر و نسبت تبديل 10%±3/6/10%± کيلو ولت و فرکانس 50 هرتز و امپدانس 10% و تپ چنجر On Lead ، ولتاژ 230 کيلو ولت شبکه را تبديل به 6 کيلو ولت نموده و شينه‌ها را طبق شکل شماتيک ضميمه تغذيه مي‌نمايد.


ترانس تغذيه (Auxiliary Trans): ترانس تغذيه در ظرفيتهاي مختلف 630/1600/2500 کيلو ولت آمپر ، ولتاژ 6 کيلو ولت را تبديل به 400 ولت مي‌نمايد که جهت تامين مصارف داخلي فشار ضعيف بکار مي‌رود.
سيستم آتش نشاني
آب: کليه قسمتهاي نيروگاه (ساختمان شيمي ، ماشين خانه ، بويلر ، کارگاه ، انبار و ...) و محوطه مجهز به سيستم آب آتش نشاني مي‌باشند.


فوم: کليه قسمتهاي سوخت رساني اعم از مخازن سوخت سبک و سنگين و ايستگاه تخليه سوخت ، بويلر ديزل اضطراري و بويلر کمکي مجهز به سيستم فوم مي‌باشند.


گاز CO2: کليه سيستمهاي الکتريکي از قبيل ساختمان الکتريکي و... توسط گاز CO2 حفاظت مي‌گردد.

  انتشار : ۴ آبان ۱۳۹۴               تعداد بازدید : 996

حل المسائل الکترونیک 1 و 2

حل المسائل الکترونیک 1 و 2 ...

کنترل و هدایت موشک به کمک پردازش تصویر در نرم

کنترل و هدایت موشک به کمک پردازش تصویر در نرم

با سلام خدمت دوستان خوبم..امروز یه پروژه ک به صورت یک مقاله خوب در اومده با موضوع کنترل و هدایت موشک به کمک پردازش تصویر را برای شما اماده کردم...ک امیدوارم مورد توجه دوستاران علم پردازش تصویر و متلب واقع شود...این پروژه میتونه دیدی جدید و جالب بده واسه کسایی ک میخوان تو زمینه ...

مجموعه کتابخانه های Hspice

مجموعه کتابخانه های Hspice

مجموعه ای ارزشمند از کتابخانه و تکنولوژی فایل های Hspice شامل: 180nm tsmc 180nm bulk 180nm cmos 130nm bulk 90nm bulk 65nm bulk 65nm cmos 45nm bulk 45nm finfet 32nm bulk 32nm finfet 22nm bulk 22nm finfet 20nm finfet 16nm finfet 14nm finfet 10nm finfet 7nm finfet csmc 0.5um double poly mix process hspice model 0.25um Mixed-Signal SALICIDE(2P5M or 1P5M+, 2.5V/3.3V) TSMC 0.18um Mixed Signal SALICIDE (1P6M, 1.8V/3.3V) 0.35um MIXED ...

کتابخانه 180 نانومتر کیدنس - Cadenece 180nm Library

کتابخانه 180 نانومتر کیدنس - Cadenece 180nm Library

Cadence Virtuoso IC Design library کتابخانه 180 نانومتر نرم افزار طراحی مدارات مجتمع کیدنس cadence 180nm technology TSMC 0.18um MM/RF PDK **به همراه آموزش افزودن کتابخانه به نرم‌افزار Cadence Virtuoso IC Design * برای آموزش های بیشتر کانال ما را در آپارات دنبال کنید. ...

دانلود آموزش تعمیر لامپ کم مصرف -به زبان ساده

دانلود آموزش تعمیر لامپ کم مصرف -به زبان ساده

تعداد فایل : 4 عدد نوع فایل : کتاب PDF مجموع صفحات : 29 صفحه درحال حاضر بیشترین استفاده از لامپ هاي كم مصرف برای روشنایی مکان های مختلف است . از اینرو پس از مدتي خراب شده و ديگر روشن نمي شوند و نياز به تعمير پیدا می کنند در بيشتر اين موارد مي توان با ساده ترين وسايل ...

دانلود فایل ورد(Word) پروژه خانه هوشمند و طراحی

دانلود فایل ورد(Word) پروژه خانه هوشمند و طراحی

عنوان پروژه : خانه هوشمند و طراحی سیستم های آن BMS تعداد صفحات : ۹۳ شرح مختصر پروژه : این پروژه با عنوان خانه هوشمند و طراحی سیستم های آن BMS برای دانلود آماده شده است . خانه هوشمند و طراحی سیستم های آن BMS و سیستم مدیریت هوشمند ساختمان سیستمی است که در آن با استفاده از آخرین ...

کتاب و حل المسائل درس تئوری آشکارسازی Steven M. Kay

کتاب و حل المسائل درس تئوری آشکارسازی Steven M. Kay

سلام دوستان، -تئوری آشکارسازی- یکی از دروس مهم و البته قدیمی گرایش مخابرات سیستم است. در بسیاری از دانشگاه ها، همراه با درس تئوری تخمین در قالب یک درس سه واحدی ارائه می شود. اما بدلیل اهمیت مفاهیم این دو درس، چند سالی است که هرکدام در قالب درس های سه واحدی جداگانه ای برای ...

جزوه فارسی انرژی خورشیدی دکتر نظری مدرس دانشگاه

جزوه فارسی انرژی خورشیدی دکتر نظری مدرس دانشگاه

انرژی خورشیدی یکی از پاک ترین و در دسترس ترین منابع انرژی برق در کره زمین و به خصوص مناطقی با تابش بالای سالانه پرتوهای خورشیدی، مثل کشور ایران می باشد. انرژی خورشیدی از تبدیل فوتون‌های نور خورشیدی که حامل انرژی بسیار زیاد و نا متناهی می باشند بدست می‌ آید و از این رو ...

دانلود جزوه کامل نقشه کشی برق ساختمان (pdf)

دانلود جزوه کامل نقشه کشی برق ساختمان (pdf)

عنوان فایل : دانلود جزوه کامل نقشه کشی برق ساختمان نوع فایل : pdf شرح مختصر : این جزوه به صورت تایپ شده وکامل می باشد که در آن به شرح انواع نقشه ها ،نکات مهم در سیم کشی ونقشه کشی برق ساختمان ،علایم اختصاری اجزای مدارهای الکتریکی وترسیم پلان با نرم افزار Auto cad پرداخته شده است ...

جزوه کنکور مدارهای الکتریکی دکتر کارو زرگر

جزوه کنکور مدارهای الکتریکی دکتر کارو زرگر

دکتر کارو زرگر مولف کتابهای مدارهای الکتریکی انتشارات پوران پژوهش و یکی از معروفترین اساتید درس مدار کنکور کارشناسی ارشد میباشند که جزوه کلاس کنکور ایشون در 190 صفحه با کیفیت عالی خدمتتون ارایه میشود. ...

آموزش ساخت مدار تقويت آنتن

آموزش ساخت مدار تقويت آنتن

آموزش ساخت مدار تقويت آنتن در اين آموزش شما ياد خواهيد گرفت كه با ساخت مدار هايي قدرت انتن دهي و دريافت و ارسال فركانس ها و امواج را بالا ببريد ...

گزارشکار آزمایشگاه میکروپروسسور (ریزپردازنده)

گزارشکار آزمایشگاه میکروپروسسور (ریزپردازنده)

گزارشکار آزمایشگاه میکروپروسسور (ریزپردازنده) دانشگاه صنعتی سهند سال 97-98 تمامی کدنویسی ها در محیط اتمل استادیو و کدویژن نوشته شده اند. تمامی آزمایشها توسط نرم افزار پروتئوس شبیه سازی شده اند. ...

ساخت پهباد خانگی با وسایل ساده + تولید برق با نور

ساخت پهباد خانگی با وسایل ساده + تولید برق با نور

ساخت پهباد خانگی با وسایل ساده تولید برق با نور خورشید انتظار ها به پایان رسید پکیج آموزشی ساخت یک پهباد خانگی با هزینه بسیارکم تولید برق از نور خورشید با این روش‌ها حتی میتوانید به یک درآمد خوب برسید دیگه بابت خرید یک پهباد یا کواد کوپتر هزینه نپردازید و از ...

کتاب Linear electric machines, drives, and MAGLEVs handbook

کتاب Linear electric machines, drives, and MAGLEVs handbook

این کتاب محصول انتشارات Taylor & Francis در سال 2013 است. برای اطلاعات بیشتر به اینجا مراجعه شود. فرمت: PDF تعداد صفحات:654 پیشنهاد ویژه: در صورتی که تمایل دارید کتاب فوق را با 80 درصد تخفیف به همراه یک هدیه ویژه خریداری نمایید به بخش خرید پکیج کتاب های ماشین های الکتریکی و درایو مراجعه ...

پاسخ پرسش ها و تمرین های دانش فنی پایه دهم (بخش 1

پاسخ پرسش ها و تمرین های دانش فنی پایه دهم (بخش 1

توجه توجه از اینک این پکیج آموزشی را با تخفیف ویژه از سایت هنرستان برق تهیه نمایید... جهت دانلود این فایل اینجا کلیک کنید با سلام و عرض خسته نباشید به همه هنرجویان عزیز امروز برای هنرجویان عزیز رشته برق هنرستان پایه دهم محصولی را ...

pdf کتاب الکترومغناطیس دیوید چنگ به همراه حل

pdf کتاب الکترومغناطیس دیوید چنگ به همراه حل

pdf کتاب معتبر الکترومغناطیس از daivid k cheng به همرا حل التمرین کتاب و آموزش لاپلاس ...

کتاب و حل تمرین WIRELESS COMMUNICATIONS نوشته Andrea Goldsmith

کتاب و حل تمرین WIRELESS COMMUNICATIONS نوشته Andrea Goldsmith

این مجموعه شامل کتاب WIRELESS COMMUNICATIONS نوشته Andrea Goldsmith به همراه حل تمرین می باشد. ...

جزوه نانو الکترونیک - دکتر صدیق ضیابری (جزوه اول)

جزوه نانو الکترونیک - دکتر صدیق ضیابری (جزوه اول)

فناوری نانو یا نانو تکنولوژی رشته‌ای از دانش کاربردی و فناوری است که شاخه های گسترده‌ای را پوشش می‌دهد. موضوع اصلی آن نیز مهار ماده یا دستگاه‌های در ابعاد کمتر از یک میکرومتر، معمولاً حدود ۱ تا ۱۰۰ نانو متر است. در واقع نانو تکنولوژی فهم و به کارگیری خواص جدیدی ...

دانلود رايگان گاوصندوق اندرويد

دانلود رايگان گاوصندوق اندرويد

برنامه ي گاوصندوق قيمت در بازار 9000 تومان با 50% تخفيف توضیحات آپدیت شدیم...!!!سازگاری کامل با اندروید 4.4 و ظاهر جدید و مدرن تر در آپدیت جدیدکاملترین برنامه ایرانی موجود در کافه بازار برای حفاظت از حریم شخصی، قابل رقابت با نمونه های خارجیبا نصب این برنامه عکس ها،فیلم ها، ...

100 مدار الكترونيكي به زبان فارسي همراه نقشه مدار

100 مدار الكترونيكي به زبان فارسي همراه نقشه مدار

در اين كتاب مدار هاي آموزش ساخت مدار هاي زير با نقشه و توضيح كامل با زبان فارسي: 1.دو برابر كننده ي ولتاژ 2.چهار برابر كننده ي ولتاژ 3.افزاينده ي زنجيره اي يا كاسكيد 4.سه برابر كننده ي ولتاژ 5.رگولاتور ولتاژ 6.مدارات ترانزيستوري 7.رله تحريك شونده با رطوبت 8.رطوبت ...

شبیه سازی مدارات یکسوسازهای دیودی با نرمافزار Psim

شبیه سازی مدارات یکسوسازهای دیودی با نرمافزار Psim

در این پروژه 10 تا مدار یکسو ساز دیودی با نرم افزار psim شبیه سازی شده و نمودار آنها بدست آمده است. این پروژه دارای فایل های شبیه سازی و گزارش کار ورد است. این مدارات شامل: 1-یکسوساز نیم موج تک فاز با بار اهمی2-یکسوساز نیم موج تک فاز با بار اهمی سلفی 3-یکسوساز نیمموج تک فاز با بار ...

حل المسائل کتاب داینامیک سیستم ها ویلیام پالم

حل المسائل کتاب داینامیک سیستم ها ویلیام پالم pdf آماده پرینت 930 صفحه 13 فصل ویرایش 3 زبان اصلی تهیه شده توسط سایت فایلکده برتر ...

جزییات چاه ارت حلقه ای

جزییات چاه ارت حلقه ای

جزییات چاه ارت حلقه ای طبق مبحث 13 انتخاب سیم لخت چند مفتولی مسی به عنوان الکترود هم از نظر اقتصادی و هم از نظر یک پارچه بودن الکترود و هادی اتصال زمین تا ترمینال اصلی زمین،نسبت به الکترود صفحه ای مسی که ایجاد نقاط اتصال سیم به صفحه با جوش یا بست و پیچ و مهره مخصوص در آن ...

دانلود کامل ترین کتاب آموزش نرم افزار دیگسایلنت

دانلود کامل ترین کتاب آموزش نرم افزار دیگسایلنت

دانلود کامل ترین کتاب آموزش نرم افزار دیگسایلنت digsilent با زبان فارسی تعداد صفحات: ۶۲۷ فرمت: PDF کتاب آموزش نرم افزار دیگسایلنت | digsilent | زبان فارسی | در قالب فایل pdf و دارای ۶۲۷ صفحه به زبان فارسی یکی از کاملترین و جامع ترین کتب موجود در رابطه با آموزش دیگسایلنت میباشد که از سطح ...

کتاب و حل المسائل درس تئوری تخمین Steven M. Kay

کتاب و حل المسائل درس تئوری تخمین Steven M. Kay

سلام دوستان، -تئوری تخمین- یکی از دروس مهم و البته قدیمی گرایش مخابرات سیستم است. در بسیاری از دانشگاه ها، همراه با درس تئوری آشکارسازی در قالب یک درس سه واحدی ارائه می شود. اما بدلیل اهمیت مفاهیم این دو درس، چند سالی است که هرکدام در قالب درس های سه واحدی جداگانه ای برای ...

جزوه 300 سوال استاد کهن همراه پاسخ تشریحی و جزوه

جزوه 300 سوال استاد کهن همراه پاسخ تشریحی و جزوه

جزوه کامل آموزش مدارهای الکتریکی استاد کهن همراه با 300 تست پیشنهادی و پاسخنامه تشریحی آنها همواره منبع مناسبی برای آمادگی آزمون ارشد بوده است. ...

جزوه کنکوری الکترومغناطیس مهندس باغستانی

جزوه کنکوری الکترومغناطیس مهندس باغستانی

جزوه الکترومغناطیس کلاس کنکور مهندس باغستانی(مدیر موسسه بینش) به صورت تایپ شده و با کیفیت عالی در 245 صفحه ارایه میگردد که شامل کلیه مباحث و همچنین تعداد زیادی تست به همراه پاسخ تشریحی میباشد. ...

دانلود فایل ورد پروژه لیزر

دانلود فایل ورد پروژه لیزر

عنوان : پروژه لیزر تعداد صفحات : 87 امروزه تقریباً همه لیزر و موارد کاربرد آن را می دانند . در تمام دنیا و به ویزه در کشور با استفاده از لیزر و مشتقات آن به طور شگفت انگیزی افزایش داشته است . هم چنین لیزر در پژوهش های علمی و برای محدوده وسیعی از دستگاههای علمی موارد مصرف پیدا کرده ...

نمونه سوال امتحانی درس توزیع انرژی الکتریکی

نمونه سوال امتحانی درس توزیع انرژی الکتریکی

درس توزیع انرژی الکتریکی از دروس کارشناسی ارشد مهندسی برق قدرت می باشد. در این محصول نمونه سوال این درس ارائه شده است. ...

دانلود فایل ورد(Word) پروژه بررسی و شبیه سازی

دانلود فایل ورد(Word) پروژه بررسی و شبیه سازی

موضوع این پایان نامه بررسی و شبیه سازی پایدار سازی سیستم قدرت و مسائل مختلف حول این مبحث میباشد. جزئیات بیشتر این محصول: پایان نامه جهت اخذ درجه کارشناسی عنوان کامل: بررسی و شبیه سازی پایدار سازی سیستم قدرت دسته: مهندسی برق قدرت فرمت فایل: WORD (قابل ویرایش) تعداد صفحات: ...

اگر به یک وب سایت یا فروشگاه رایگان با فضای نامحدود و امکانات فراوان نیاز دارید بی درنگ دکمه زیر را کلیک نمایید.

ایجاد وب سایت یا
فروشگاه حرفه ای رایگان

پرفروش ترین ها

  پر فروش ترین های فورکیا


  پر بازدید ترین های فورکیا


  مطالب تصادفی

  • کاربرد و عملکرد فیبر نوری
  • چطور برخورد دهنده بزرگ هادرون (LHC) کار می کند؟
  • الگوریتم ضرب کننده Booth و پیاده سازی آن با زبان VHDL
  • مشخصه های فنی دوربین Panasonic Lumix DMC G۱
  • صفحه نمایش LCD

  تمام حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به "" می باشد